Integracje

Wszystkie informacje, które potrzebujesz w jednym miejscu

Rozwiązania chmurowe są dzisiaj coraz bardziej popularne.

Pozwalają efektywnie działać w biznesie. SAP oferuje pełen zakres rozwiązań przetwarzania w chmurze. Systemy biznesowe zyskały lekkość i dostępność, a firmy, które korzystają z rozwiązań chmurowych osiągają lepsze wyniki biznesowe, dzięki wprowadzeniu innowacji, mobilności i usprawnieniu procesów biznesowych. Systemy dostarczane w modelu SaaS są zlokalizowane na dedykowanym SAP Data Center na terenie Unii Europejskiej, który gwarantuje wysoką, ponad 99,9%, dostępności oraz bezpieczeństwo danych.

Jaką korzyść z tego będę miał?

ico_brak-problemow

Brak problemów

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych dedykowanych konsultantów ds. integracji, przeprowadzamy integracje w sposób szybki i bezpieczny mając na względzie aspekty techniczne jak i biznesowe. Korzystając ze sprawdzonych platform, jak B1IF eliminujemy ryzyko związane z brakiem kompatybilności.

ico_kompleksowe-dzialanie

Kompleksowe działanie

Integracje są częstym elementem naszych wdrożeń. Szczegółowo analizujemy potrzeby Klienta i przygotowujemy indywidualny najbardziej optymalny scenariusz integracji. Opracowujemy odpowiednią dokumentację, przeprowadzamy liczne testy i finalnie włączamy integrację w skład naszych rozwiązań.

ico_podejmujemy-sie-kazdego-wyzwania

Podejmiemy się każdego wyzwania

Każdego Klienta traktujemy bardzo indywidualnie, doradzamy najlepsze rozwiązania, które dzięki integracji, zwiększą efektywność biznesową naszych Klientów.

example work

Magento

Jednym z naszym produktów, które oferujemy jako gotowy pakiet umożliwiający uruchomienie sklepu internetowego jest integracja z portalami B2B i B2C. Oprócz gotowego interfejsu umożliwiającego przystosowanie własnej platformy internetowej do komunikacji z SAP Business One oferujemy możliwość uruchomienia wspomnianych platform opartych na silniku Magento.

Integracja ERP z CRM

Zobacz przykładowy scenariusz integracji systemu SAP Cloud for Customer i SAP Business One

example work

Integracja ERP z CRM

Zobacz przykładowy scenariusz integracji systemu SAP Cloud for Customer i SAP Business One

example work

EDI

EDIbridge Cloud to platforma umożliwiająca elektroniczną wymianę dokumentów, takich jak faktury i zamówienia. Ponadto rozwiązanie EDIbridge Archive zapewnia bezpieczną archiwizację dokumentów wynikającą z regulacji prawnych. Rozwiązanie to umożliwia całkowitą eliminację archiwum w formie papierowej. 

Zobacz rozwiązania oparte o tę technologię

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


Formularz kontaktowy

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
i zawsze bądź na bieżąco.

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
ErrorHere