SAP SuccessFactors

Zwiększ efektywność kadry poprzez promowanie wyników oraz adekwatną ocenę pracownika

Angażuj swoich pracowników i wyzwól ich talenty, by osiągać cele Twojej organizacji.

SAP SuccessFactors to pionier i lider w zakresie rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi (Human Capital Management). Wprowadzając SAP SuccessFactors w organizacji, wprowadza się kulturę zarządzania zasobami przez cele, ocenę pracownika adekwatną do jego osiągnięć zamiast indywidualnych preferencji oraz promowanie wyników. System jest dostępny w kilku pakietach pozwalających na realizację konkretnych zagadnień „miękkiego” HR. Funkcjonalność poszczególnych pakietów służy do wyznaczania celów i oceny ich realizacji, kalkulacji wynagrodzeń w zależności od wyników, zarządzania talentami, rekrutowania, zarządzania szkoleniami i szczegółowego analizowania zasobów ludzkich.

Jaką korzyść z tego będę miał?

ico_motywuj-i-angazuj

Motywuj i angażuj

Obiektywna jakościowa ocena pracy pozwala na jasne zidentyfikowanie mocnych i słabych stron pracowników, co pomoże ukierunkować ich na najlepsze dla nich ścieżki rozwoju

ico_zwieksz-efektywnosc-biznesowa

Zwiększ efektywność biznesową

Dzięki bibliotece celów i narzędziom do ich definicji, cele są wyznaczane na poziomie indywidualnym, zespołowym i całej organizacji zgodnie z metodyką SMART. Menedżerowie mogą trafnie definiować cele, które są zgodne z przyjętą przez dział czy firmę strategią.

ico_analizuj-talenty

Analizuj talenty

Centralna baza kompetencji, doświadczenia i wydajności pracowników oraz graficzne prezentacje analiz pozwalają na identyfikację statusu, niedoborów i rentowności talentów. Dzięki tym mechanizmom organizacja dokładnie wie czy obecna kadra zapewni rozwój organizacji, czy konieczne są szkolenia lub pozyskanie nowych pracowników

example work

Historia pracownika

Success Factors pozwala na ewidencjonowanie całej historii pracowników w firmie. Nie jest to tylko baza życiorysów, to dynamiczne repozytorium historii pracownika, jego osiągnieć i jego ścieżki rozwoju. Widok 360° pozwala na szybką i trafną identyfikację kluczowych zasobów.

Rekrutacje

Dedykowane narzędzia definicji kompetencji na stanowiska i oceny kompetencji kandydatów znacząco systematyzują proces rekrutacyjny. Dzięki aplikacji mobilnej proces akceptacji kandydatów może odbywać się wszędzie.

example work

Rekrutacje

Dedykowane narzędzia definicji kompetencji na stanowiska i oceny kompetencji kandydatów znacząco systematyzują proces rekrutacyjny. Dzięki aplikacji mobilnej proces akceptacji kandydatów może odbywać się wszędzie.

example work

Wynagrodzenie

Odpowiednia polityka płacowa jest bardzo istotna dla płynności finansowej organizacji. Sukces firmy to sukces pracowników i odwrotnie. Środki motywacji finansowej powinny być bezpośrednio powiązane z pozytywnymi wynikami biznesowymi. Premie są kalkulowane na podstawie oceny realizacji celów a podwyżki na podstawie wielu określonych przez organizację paramentów jak staż czy ramy płacowe dla stanowiska. Zastosowanie tego narzędzia wprowadza procedurę sprawiedliwej oceny i kulturę promowania efektów.

Zobacz też inne nasze rozwiązania

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


Formularz kontaktowy

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter,
i zawsze bądź na bieżąco.

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
ErrorHere