Mobilność

Działaj zawsze tam i wtedy, gdy Klient, Kolega z zespołu czy Partner potrzebuje

Bądź dostępny dla Twoich Klientów i działaj tak, aby żadna szansa Ci nie uciekła.

Wspieraj kolegów z zespołu czy Partnerów. W dzisiejszych szybkim świecie, informacje są ważne tu i teraz a nie jutro. Wiele oferowanych przez nas systemów jest również dostępnych jako aplikacje mobilne, aby pomóc każdemu działać bez jakiegokolwiek ryzyka utraty szansy na działanie. Dedykowane aplikacje mobilne pozwalają nie tylko podglądać dane jak informacje np. o Kliencie, statusy spraw czy notatek, ale umożliwiają realne działania np. realizowanie zadań, dodawanie nowych informacji, zatwierdzanie spraw czy po prostu komunikowanie się z członkami zespołu czy Klientem. Aplikacje dostępne są zarówno na Android, iOS czy Windows w wersji na telefony komórkowe jak i tablety czy smartwatch.

Jaką korzyść z tego będę miał?

Przyśpiesz procesy

Zwłoka w realizacji wieloetapowych projektów czy zdań, może być czasem bardzo kosztowna. Z mobilnymi aplikacjami systemów SAP będziesz zawsze wiedział jak działać i gdy trzeba będzie podjąć decyzje czy odpowiednie kroki, pro prostu zaczniesz działać.

Działaj wygodnie i bez barier

Dzięki całej wiedzy zgromadzonej na 1 urządzeniu w Twojej kieszeni będziesz zawsze wiedział co się dzieje w Twojej firmie i odpowiednio dostosowywał do tego działania. Nawet brak Internetu nie będzie wyzwaniem. Po prostu szybko i wtedy, kiedy Ty będziesz chciał, będziesz mógł działać.

Bądź efektywny

Przygotowanie się do spotkania, akceptacja dokumentów, sprawdzenie realizacji celów, zgłoszenie nieobecności, ocena kandydata z oferty pracy, podejrzenie stanu zapasów, WZ i wiele innych czynności staje się wszędzie i zawsze dostępne. Wykonanie zadań staje się proste i dostępne z poziomu telefonu komórkowego.

example work

SAP Business One App

Dedykowana aplikacja systemu ERP pozwoli dokładnie wiedzieć jakie towary znajdują się na magazynie, ile jest zapasów, jakie zlecenia sprzedaży są realizowane, czy zostały wydane dokumenty Wz oraz szczegółowo analizować raporty.

SAP hybris Cloud for Customer App

Sprzedawca wyposażony w aplikację mobilną CRM może szybko przygotować się do spotkania, zaprezentować ofertę, identyfikować gorące szanse i planować wizyty handlowe. Serwisant z kolei może rozwiązać problem będąc u Klienta na miejscu.

example work

SAP hybris Cloud for Customer App

Sprzedawca wyposażony w aplikację mobilną CRM może szybko przygotować się do spotkania, zaprezentować ofertę, identyfikować gorące szanse i planować wizyty handlowe. Serwisant z kolei może rozwiązać problem będąc u Klienta na miejscu.

example work

SAP SuccessFactors App

Zarządzanie talentami jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki aplikacji mobilnej menedżerowie czy członkowie zespołów łatwiej angażują się w swoje działania. Kadra kierownicza szybko rekrutuje, ocenia, komunikuje się i śledzi realizację zadań. Członkowie zespołu dyskutują, planują spotkania, zgłaszają nieobecności czy sprawdzają swoje premie.

Zobacz rozwiązania oparte o tę technologię

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


  Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Zapisz się na nasz newsletter,
   i zawsze bądź na bieżąco.

   Processing...
   Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
   ErrorHere