Integracje

Wszystkie informacje, które potrzebujesz w jednym miejscu

Efektywne i zintegrowane środowisko

W ciągu 18 lat naszej działalności zrealizowaliśmy wiele procesów integracyjnych. W większości wdrożeń napotkaliśmy na zadania, które mogły być rozwiązane za pomocą platformy integracyjnej SAP Business One Integration Framework. Wśród naszych projektów realizowaliśmy integracje w zakresie m.in. wymiany danych między SAP Business One a Portalami B2B, B2C, serwisami aukcyjnymi jak Merlin, Allegro, wymiany dokumentów EDI, integrację z Contact Center, synchronizację z danych między pozostałymi systemami SAP i wiele innych.

Jaką korzyść z tego będę miał?

Brak problemów

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych dedykowanych konsultantów ds. integracji, przeprowadzamy integracje w sposób szybki i bezpieczny mając na względzie aspekty techniczne jak i biznesowe. Korzystając ze sprawdzonych platform, jak B1IF eliminujemy ryzyko związane z brakiem kompatybilności.

Kompleksowe działanie

Integracje są częstym elementem naszych wdrożeń. Szczegółowo analizujemy potrzeby Klienta i przygotowujemy indywidualny najbardziej optymalny scenariusz integracji. Opracowujemy odpowiednią dokumentację, przeprowadzamy liczne testy i finalnie włączamy integrację w skład naszych rozwiązań.

Podejmiemy się każdego wyzwania

Każdego Klienta traktujemy bardzo indywidualnie, doradzamy najlepsze rozwiązania, które dzięki integracji, zwiększą efektywność biznesową naszych Klientów.

example work

Magento

Jednym z naszym produktów, które oferujemy jako gotowy pakiet umożliwiający uruchomienie sklepu internetowego jest integracja z portalami B2B i B2C. Oprócz gotowego interfejsu umożliwiającego przystosowanie własnej platformy internetowej do komunikacji z SAP Business One oferujemy możliwość uruchomienia wspomnianych platform opartych na silniku Magento.

Integracja ERP z CRM

Zobacz przykładowy scenariusz integracji systemu SAP Cloud for Customer i SAP Business One

example work

Integracja ERP z CRM

Zobacz przykładowy scenariusz integracji systemu SAP Cloud for Customer i SAP Business One

example work

EDI

EDIbridge Cloud to platforma umożliwiająca elektroniczną wymianę dokumentów, takich jak faktury i zamówienia. Ponadto rozwiązanie EDIbridge Archive zapewnia bezpieczną archiwizację dokumentów wynikającą z regulacji prawnych. Rozwiązanie to umożliwia całkowitą eliminację archiwum w formie papierowej. 

Zobacz rozwiązania oparte o tę technologię

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


  Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Zapisz się na nasz newsletter,
   i zawsze bądź na bieżąco.

   Processing...
   Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
   ErrorHere