Chmura

Stworzona dla biznesu

Rozwiązania chmurowe są dzisiaj coraz bardziej popularne.

Pozwalają efektywnie działać w biznesie. SAP oferuje pełen zakres rozwiązań przetwarzania w chmurze. Systemy biznesowe zyskały lekkość i dostępność, a firmy, które korzystają z rozwiązań chmurowych osiągają lepsze wyniki biznesowe, dzięki wprowadzeniu innowacji, mobilności i usprawnieniu procesów biznesowych. Systemy dostarczane w modelu SaaS są zlokalizowane na dedykowanym SAP Data Center na terenie Unii Europejskiej, który gwarantuje wysoką, ponad 99,9%, dostępności oraz bezpieczeństwo danych.

Jaką korzyść z tego będę miał?

Oszczędzaj

Wszelkie koszty jak serwery, bazy danych, prąd, zatrudnienie administratorów zostają wyeliminowane. W ramach 1 miesięcznej lub kwartalnej opłaty otrzymujesz system i całą usługę związaną z dostarczaniem tego systemu. Koszty inwestycji związanej z wdrożeniem są znacząco obniżone.

Wykorzystaj wiedzę SAP

Dobranie odpowiedniego środowiska informatycznego, aby system był w pełni dostępny i działał szybko jest często czasochłonnym i kosztownym zadaniem. Z rozwiązaniami SAP Cloud nie musisz się o to martwić. Wszystkie systemy dostarczane w modelu chmurowym są zainstalowane na dedykowanych dla nich serwerach o zoptymalizowanej infrastrukturze.

Bądź spokojny

SAP Data Center to ogromne przedsięwzięcie. Zaawansowane zabezpieczenia fizyczne i cyfrowe gwarantują bezpieczeństwo Twojego systemu i Twoich danych. Cykliczne audyty przeprowadzane przez TUV, KPMG czy SAP sprawdzają funkcjonowanie całego centrum. Zabezpieczone są nie tylko serwery, ale przede wszystkim Twoje dane.

example work

SAP Data Center

Solidna konstrukcja, maszyny, kable, łącze internetowe, systemy chłodzące, systemy antypożarowe. Zobacz jak wygląda przykładowe SAP Data Center.

Klienci SAP w chmurze

Zobacz film o klientach SAP, którzy wznieśli się razem z SAP w chmury w zakresie HR, CRM, Social Collaboration itd.

example work

Klienci SAP w chmurze

Zobacz film o klientach SAP, którzy wznieśli się razem z SAP w chmury w zakresie HR, CRM, Social Collaboration itd.

example work

Czas na chmurę

80% firm jest zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań chmurowych w swojej organizacji. Zobacz jakie korzyści osiągają przedsiębiorstwa dzięki wprowadzeniu chmurowych rozwiązań. Przeczytaj Rapot IDC.

Zobacz rozwiązania oparte o tę technologię

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


  Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Zapisz się na nasz newsletter,
   i zawsze bądź na bieżąco.

   Processing...
   Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
   ErrorHere