SAP Business One Starter Package

Sądzisz, że Twoja firma jest za mała na SAP Business One? Przemyśl to ponownie. Pakiet startowy SAP Business One został zaprojektowany tak, aby pomóc start-upom i mikroprzedsiębiorstwom w rozpoczęciu pracy, dając im dostęp do tych samych narzędzi, które mają do dyspozycji ich więksi konkurenci – w bardzo przystępnej cenie.

Zobacz film

 

Aby rozbudować  swoją firmę na dużą skalę, musisz wyjść poza arkusze kalkulacyjne, pakiet księgowy i nieelastyczne oprogramowanie. Dzięki Pakietowi startowemu SAP Business One, doświadczysz prostoty i wydajności usprawnionych procesów a także uzyskasz widoczność i kontrolę nad każdym aspektem rozwijającej się firmy.

Pakiet startowy SAP Business One wdrażany przez firmę CompuTec – Złotego partnera SAP Busniess One – ułatwia zarządzanie Twoją działalnością, zapewnia wgląd do kluczowych informacji w czasie rzeczywistym, pomagając w podejmowaniu najważniejszych decyzji biznesowych. Wyposaży Cię w narzędzia, niezbędne do zwiększenia Twojej atrakcyjności rynkowej. Pozwoli Ci podwyższyć Twoje marże i skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Adresowany do firm, wchodzących na rynek, oferowany w atrakcyjnej cenie, Pakiet Startowy zapewnia dostęp do kluczowych funkcji SAP Business One.
Z pakietu może korzystać od jednego do pięciu użytkowników w modelach – on-premisowym oraz chmurowym.

Rozwiązanie zostało zaprojektowane do szybkiego wdrożenia – zazwyczaj, doświadczony partner SAP potrzebuje do tego zaledwie tylko kilku dni. Tak sprawny proces implementacji nowego oprogramowania nie zakłóca rozwoju przedsiębiorstwa – wystarczy proste przejście z ograniczonej na profesjonalną licencję SAP Business One w dowolnym momencie aby wesprzeć, zmieniające się potrzeby firmy.

Dzięki, silnikowi bazodanowego SAP HANA, pakiet posiada możliwość intuicyjnego eksplorowania informacji w czasie rzeczywistym.
Wewnętrzna wyszukiwarka w stylu Google pozwala na natychmiastową lokalizację konkretnych dokumentów spośród wszystkich danych SAP  Business One – ich błyskawiczne filtrowanie oraz analizę danych.

Podsumowując – SAP Business One Starter Package:

• Zaspokaja rosnące potrzeby biznesowe dzięki zintegrowanemu, a jednocześnie przystępnemu cenowo rozwiązaniu do zrządzaniu przedsiębiorstwem
• Zapewnia dostęp do właściwych informacji we właściwym czasie pomagając w podejmowania świadomych decyzji
• Minimalizuje powielanie wpisów w badzie danych, eliminując błędy i opóźnienia
• Wzmacnia budowanie i utrzymywanie bliższych relacji z klientami
• Optymalizuje przepływ środków pieniężnych do potrzeb biznesowych
• Dostarcza zintegrowane funkcjonalności wspierające finanse, sprzedaż, zakupy, zarządzanie relacje z klientami oraz gospodarkę magazynową
• Posiada elastyczne opcje wdrażania lokalnego i chmurowego
• Zapewnia dostęp do informacji w czasie rzeczywistym za pomocą rewelacyjnej platformy bazodanowej SAP HANA
• Zwiększa wydajność, widoczność i kontrolę dzięki sprawdzonemu w branży oprogramowaniu
• Pozwala na krótki czas analizy biznesowej i wdrożenia dzięki oprogramowaniu, które zostało wycenione i zestawione dla małych firm
• Oferuję stabilną platformę biznesowa dzięki skalowalnemu rozwiązaniu opracowanemu przez światowego lidera rynku oprogramowania

Skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę internetową aby uzyskać więcej szczegółów i umówić się na demo.

Wdrożenie SAP Business One w firmie Polcom Modular Sp. z o.o.

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


  Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Zapisz się na nasz newsletter,
   i zawsze bądź na bieżąco.

   Processing...
   Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
   ErrorHere