SAP Business One Integration Framework

Jedna platforma, wiele integracji

SAP Business One Integration Framework, w skrócie B1if, to platforma umożliwiająca integrację oraz współpracę różnych systemów biznesowych.

Pozwala na wymianę danych pomiędzy SAP Business One oraz rozwiązaniami zewnętrznymi. B1if umożliwia konsolidację wielu funkcjonalności i uruchomienie ich na jednej platformie, dzięki czemu Klient może uniknąć instalacji wielu rozproszonych aplikacji. O B1if można powiedzieć, że nie jest narzędziem, a raczej strategią umożliwiającą rozwój systemu biznesowego w stronę Platformy Biznesowej.

Jaką korzyść z tego będę miał?

Oszczędzaj czas

Jedno centralne, zorganizowane miejsce do zarządzania wszystkimi integracjami z SAP Business One ułatwia pracę z nimi i pozwala szybko budować kolejne. Stosuje podejście BPM. Skraca to czas przygotowania integracji.

Twórz dowolne integracje

B1if daje możliwość budowania własnych scenariuszy integracyjnych i na stworzenie różnorodnych kanałów komunikacji z wieloma systemami zewnętrznymi. Oznacza to, że dla każdego procesu biznesowego, nie ważne w jakim systemie, można podejrzeć informacje zewnętrzne, które mogą pomóc np. przygotować ofertę, sprawdzić stany magazynowe itp.

Zaufaj B1if

Zastosowanie B1if nie tylko usprawnia przeprowadzanie integracji, ale także zapewnia bezpieczny i stabilny przepływ danych. B1If jest integralną częścią SAP, zastosowaną już w ponad 10 000 instalacji. Wymiana wiedzy możliwa jest nie tylko z SAP ale także ze społecznością Partnerów z ponad 124 krajów na świecie.

example work

Webowy Interfejs

Dostęp do B1IF jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową. Działa lokalnie oraz w chmurze.

Kompatybilność

Platforma zapewnia język programowania zgodny z wymaganiami integracji. Techniczne adaptery oraz konwertery zapewniają łączność zarówno z rozwiązaniami SAP jaki i zewnętrznymi.

example work

Kompatybilność

Platforma zapewnia język programowania zgodny z wymaganiami integracji. Techniczne adaptery oraz konwertery zapewniają łączność zarówno z rozwiązaniami SAP jaki i zewnętrznymi.

example work

Przykładowy scenariusz integracyjny

Jednym z przykładów indywidualnie zaprojektowanego scenariusza integracyjnego jest integracja z Portalem B2B.

Zobacz też inne nasze rozwiązania

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


  Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Zapisz się na nasz newsletter,
   i zawsze bądź na bieżąco.

   Processing...
   Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
   ErrorHere