R2Płatnik SBO

Kadry i Płace zintegrowane z SAP Business One

Polski system kadrowo-płacowy R2PłatnikSBO stworzony został w oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyków.

Umożliwia kompletne zarządzanie kadrami i strukturą organizacyjną, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS. Współpracuje z programami: RCP, Płatnik ZUS, Systemem Obsługi Dofinansowań oraz wszystkimi używanymi w Polsce systemami bankowymi, a także pozwala na przesyłanie informacji do GUS. Dzięki integracji z SAP Business One staje się częścią kompleksowego rozwiązania, pozwalającego na centralne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Jaką korzyść z tego będę miał?

Oszczędzaj czas

R2Płatnik skraca czas poświęcony na prowadzenie kadr i naliczanie wynagrodzeń. Ewidencjonuje bazę pracowników z historią ich zatrudnienia. Zmniejsza możliwość pomyłki i uciążliwość wypełniania wszelkich formularzy.

Wnikliwie analizuj koszty

Koszty wynagrodzeń są prezentowane z działem na poszczególne działy i zlecenia. Podejmowanie decyzji personalnych i właściwe zarządzanie jest ułatwione, dzięki możliwości szybkiego generowanie zestawień i raportów oraz powiązywania.

Centralnie zarządzaj

R2Płatnik SBO nie jest tylko prostym systemem do ewidencjonowania i rozliczania pracowników. Jest profesjonalnym narzędziem do wielopłaszczyznowej analizy struktury zatrudnienia oraz kosztów pracy.

example work

Ewidencja danych kadrowych

W systemie R2Płatnik występuje usystematyzowana struktura danych osobowych, ewidencja umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, ewidencja pożyczek, ekwiwalentów i ryczałtów, planowanie i ewidencja szkoleń.

Rozliczanie czasu pracy

Ewidencjonowanie czasu pracy to m.in.: import czasu pracy z czytników RCP, rozliczanie czasu pracy kierowców, rozdzielenie czasu na poszczególne zlecenia oraz rozliczanie godzin pracy i nadgodzin w dłuższym niż miesięczny okresie.

example work

Rozliczanie czasu pracy

Ewidencjonowanie czasu pracy to m.in.: import czasu pracy z czytników RCP, rozliczanie czasu pracy kierowców, rozdzielenie czasu na poszczególne zlecenia oraz rozliczanie godzin pracy i nadgodzin w dłuższym niż miesięczny okresie.

example work

Naliczanie listy płac

Naliczanie płac odbywa się automatycznie na podstawie zawartej umowy, ewidencji czasu pracy oraz wprowadzonych dodatków i potrąceń. Rzetelny obraz poniesionych kosztów pracy dostarcza ewidencja czasu pracy (z podziałem na działy, zlecenia, poszczególnych pracowników) oraz zestawienie kosztów.

Zobacz też inne nasze rozwiązania

Porozmawiaj z nami
o Twojej firmie

Zadzwoń

801 700 SAP

Zostaw numer,
a my oddzwonimy


  Formularz kontaktowy

   Newsletter

   Zapisz się na nasz newsletter,
   i zawsze bądź na bieżąco.

   Processing...
   Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
   ErrorHere